turbanli es ariyorum

türban diye diye güncel hayatı ıyıce unutan kafataslarında sadece önyargılar ve sisler bulanan insanlara özgü harekettir.

penislerin efendisi

entrylerinin genelinde nickinin hakkını vermiş geri kalanında ise tematık takılmış hem okunası hem kaçılası yazar.

vasiyet olarak cok degerli 100 porno dvd birakmak

dvd lerın mırascısına ulaşması ıle ölünün ruhu rahatlayacak mıdır sorunsalını doğuran durum.

hatun kisi

anamız , bacımız , kuzenimiz korunup , kollanması eğitimınlerine önem verilmesi gereken mustafa kemalın kadınları , kızları.

a harfinin alfabeden atilmasi

trafik sorununu kökten çözmeye yarayabilecek çözümdür , trafikte araba kalmayacagı düşünülürse sorun da kalmayacaktır.

apolitik genclik

tuttuğu takım için herşeyini eda edecek olan lakın kendisine ait 2-3 fikri olmayan zayıf gençliktir.

turkiye nin kapanis sayfasi

bir çok aydına göre akp nın hukumet olduğu ikinci dönemin başlangıcı ile beraber açılan sayfadır , türk gençliğine çok iş düşmektedir.

fazil say

yaptığı açıklamalar ile sevenlerini ve arkasındaki yüce milleti çok üzen sanatçıdır , kendisini toparlayıp açıklamam haddini aşan bir açıklama idi türk yurdu benımde yurdumdur ve evimdir hiçbir yere gitmiyorum demelidir.

marmara bolgesi

çanakkale ve istanbul boğazı gibi iki stratejık noktaya sahip istanbul , körfez ,bursa gibi limanları ile ekonomıde lokomotif rolü oynayan türkiyenın en hareketli bölgesidir.

frikik

topun arkasına geçen futbolcuya göre heyecan dozajı yukleyen ,futbolda bir ceza vuruşudur.

ayakta yemek yemek

taksim , kadıköy , beşiktaş , ortaköy , bakırköy , üsküdar gibi ilçelerdeki tüm büfelerin önündehergün yüzbinlerce insanın gerçekleştirdiği olaydır.

pot kirmak

tüm uyarılara ragmen bahsedilen hataya düşmektir , bu olayın ardından durumun telafi edilme şansı var ise sorun yoktur ama eğer kırılan pot sağlam bir veri ise bir süre eleştiri ve esprilerin hedefi olunacaktır.

istanbul un sakli cennetleri

beykozun boğaza kıyısı olan hemen her yeri saklı cennettir , beykoz istanbulun sakin sesi olma özelliği ile bu şerefi fazlası ile hak etmektedir.

hayata dair ic burkan detaylar

afrika kıtasındaki sefaletin bir türlü dindirilememesi , hastalıkların çaresiz kalması insanlığın yalan diyaloglarla meşgul olup kardeşlerine yardım elini uzatmaması.

sedat peker

doğu karadenizlilerin en çok sevdikleri mafya babası tipidir hemen herkes iyiliklerinden bahseder mafya babası olmuş bir tipi eleştiren hiçbir tip olmaması abinin ne kadar değişik bir tip olduğunu ortaya koyar.

buyuyunce ne olacaksin sorusuna alternatif cevaplar

en alternatif cevap olarak pilot kullanılır , bunda da yükseklerde olması , uçaklara ilgi ve öğretmen ve doktorluk mesleklerinden daha yukseklerde bir mevzu olarak görülmesi çok etkilidir.